Wyniki Turnieju Do przerwy 0:1

Aż 51 drużyn piłkarzy amatorów wystartowało w sobotę, 21 października. w turnieju „Do przerwy 0:1”. Rozegrano go na stadionie przy ul. Meissnera i na pobliskich boiskach szkolnych

Kategoria Rocznik 2005 i Młodsi zwyciężyła ekipa Rozstaje. Drugie miejsce zajęła drużyna Smerfety GKS Żukowo. Trzecie miejsce dla zespołu GKS Żukowa 2009.

Wśród zespołów z Rocznika 2002/2004 najlepszy okazał się zespół Kopacze FC. Miejsce drugie zajęła drużyna Śmigło Orunia, miejsce trzecie zespół KTST Luzino.

Składy zwycięskich drużyn:

• GKS Żukowo: Paulina Magulska, Małgorzata Kęprowska, Julia Deik, Karolina Damps, Patrycja Damps, Klaudia Socha, Natalia Grunwald, Sandra Kobiela.
  • Rozstaje: Tyberiusz Konieczka, Adam Czajkowski, Wiktor, Bartek, Filip Wojciechowicz, Piotrek Szymański, Szymon Koszczyński.
  • Piłkarze 8. Cudu Świata: Szymon Gorczyński, Bartosz Gorczyński, Kamil Czarnecki, Michał Grabiński, Bartek Loda, Kacper Troszczyński, Paweł Zairno, Sebastian Miara.
  • FC Kopacze: Mateusz Wiewiórski, Jan Chrzanowski, Mateusz Sadło, Krzyś Steinbord, Mikołaj Kozłowski, Wojtek Pawluk, Kacper Richert.
  • Foka Bez Oka: Adam Leskow, Kamil Kamil Przybykowski, Karol Kozłowski, Marek Lubacki, Krzysztof Kostrzewa, Paweł Gigiel, Robert Trojanowski, Krzysztof Pyszka.
  • Flügger Family: Sławomir Wiśniewski, Kuba Wiśniewski, Jakub Zaborowski, Dawid Zaborowski, Łukasz Zaborowski.

W kategoriiZespoły Dziewczęcewygrała drużynaGKS Żukowo. Kolejne miejsca na podium zajęły:Akademia Piłkarska LGiTolerado. Tuż za podium znalazła się ekipa SP16.

KategoriaRocznik 2005 i Młodsizwyciężyła ekipa Rozstaje. Drugie miejsce zajęła drużyna Smerfety GKS Żukowo. Trzecie miejsce dla zespołu GKS Żukowa 2009.

Wśród zespołów zRocznika 2002/2004najlepszy okazał się zespółKopacze FC. Miejsce drugie zajęła drużynaŚmigło Orunia, miejsce trzecie zespółKTST Luzino.

Zwycięzcą zRocznika 1999/2001został zespół Piłkarze 8. Cudu Świata, który wyprzedził kolejno zespoły: Młode Wilki, Legwan Oliwa oraz Motława Power.

W tzw. kategorii „Open”, czyliRocznik 1998 i Starsizwyciężyła ekipaKiełpino. Na drugim miejscu podium znalazła się drużynaX-Team,a na trzecim ekipaFoka Bez Oka.

Nagrodę Fair Play, którą ufundował Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska, otrzymali drużyny:GKS Żukowa 2009, Tiger Team, AF Morze 1, SP16orazLaura Krupienkoz drużynyTolerado.Nagroda ta przyznawana jest za wzorową postawę na boisku, a także poza nim. Cechuje ona prawdziwych sportowców.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

W kategorii Zespoły Dziewczęce:

1. GKS Żukowo
2. Akademia Piłkarska LG
3. Tolerado
4. SP16.

Kategoria Rocznik 2005 i Młodsi:

1. Rozstaje
2. Smerfety GKS Żukowo
3. GKS Żukowa 2009

Wśród zespołów z Rocznika 2002/2004:

1. Kopacze FC